ДЛЯ МАРКЕТИНГ-ДИРЕКТОРОВ И
ТЕХ, КТО ХОЧЕТ ИМИ СТАТЬ!

Новый маркетинг
Журнал о маркетинге   
«Новый маркетинг», №10/2004


Українець купує вухами

Рубрика: МАРКЕТИНГ-МИКС
Доступ: только для подписчиков
Просмотров: 1219
Українець зазвичай вірить тому, що чує. Потім дивиться в очі – і вже не вірить. Тому вуха українця – чудовий канал для сприйняття реклами. Головне, аби він довіряв тому, хто каже, і аби те, що сказано, було донесено красиво. А далі українець усе собі домалює. Тому рекламодавцеві треба лише знайти того, кому українець довіряє і хто зможе українцеві все красиво розповісти.

Вуха важче заплющити, ніж очі

Українець купує вухами | МАРКЕТИНГ-МИКС  | Новый маркетингРадіо є унікальним інформаційно-рекламним носієм. Передусім – через те, що інформацію, поширену за допомогою радіо, звичайна людина сприймає як набагато вірогіднішу, ніж ту, що отримала з будь-якого іншого великого медіа. Як на це спромоглося радіо?


Дуже просто: за результатами досліджень, люди значно більше довіряють тій рекламі, яку чують (приміром, на радіо), аніж тій, яку бачать (наприклад, на ТБ). Причина полягає в тому, що пересічна людина вважає радіо найближчим до себе медійним носієм, «рівнею» cобі, на відміну від інших медіа, що їх вона сприймає як далекі, великі та чужі (Radio Advertising Bureau, U.K., 2004).


Тобто, якщо ви прагнете завоювати довіру покупців до ваших повідомлень, без радіо вам не обійтися. Більше того, за допомогою радіопідтримки можна збільшити довіру покупців до своїх рекламних повідомлень у будь-яких «великих» носіях.
Крім того, ті самі дослідження свідчать, що реклама на радіо набагато менше дратує людину і вона рідко вимикає радіоприймач, аби позбутися її. Адже голос – не зображення: від нього не відвернешся. Не вірите? Спитайте про це у своєї дружини.

Глухі – чи не найбільша група українців, які не слухають «Наше Радіо»...

Ваші потенційні покупці мешкають у кожній точці України, куди сягає ваша дистрибуція. Ви можете збирати всеукраїнське радіопокриття з «пазлів» окремих невеликих радіостанцій і матимете клопіт із різними форматами радіопродукту, різними профілями слухачів, умовами розміщення, креативними можливостями станцій тощо.
Розумнішою видається співпраця з однією радіостанцією, яка має велике покриття, централізоване мовлення, високі рейтинги і яку слухає більше українців, ніж будь-яку іншу українську радіостанцію. Ось, скажімо, як «Наше Радіо», покриття якого охоплює територію з населенням 32 млн. і регулярними слухачами якого є понад 10 млн. людей у понад 300 містах та 500 селищах міського типу України (TNS Ukraine, Омнібус; березень 2004). Треба одержувати все і в одному місці. Ви ж не ставите зимову гуму на кожне колесо окремо в чотирьох різних шиномонтажних майстернях?

...і чи не найменша, яка купує у вас

Зрозуміло, що вас не цікавить усе населення України: адже витягають з кишені гроші та купують далеко ...
Закрытая статья   Просмотр всей статьи возможен только подписчикам журнала. Зарегистрироваться ‹ Логин
 ‹ Пароль

Вход | Регистрация