ДЛЯ МАРКЕТИНГ-ДИРЕКТОРОВ И
ТЕХ, КТО ХОЧЕТ ИМИ СТАТЬ!

Новый маркетинг
Журнал о маркетинге   
«Новый маркетинг», №11/2002


КРОКИ ДО УСПІХУ: "КРАФТ ФУДЗ УКРАЇНА"

Рубрика: FRESH. ТрендСканер
Доступ: открытая
Просмотров: 2873
Успіх компанії "Крафт Фудз" - світового лідера у виробництві продуктів харчування - створено людьми. Як вважає "Крафт", люди - це найцінніший скарб, саме вони рухають уперед не лише власну компанію, а й чимало інших, які співпрацюють з "Крафт Фудз" на партнерських засадах.

"Крафт Фудз" - компанія, яка добре знає, до чого прагне
"Крафт Фудз" - всесвітньо відомий виробник продуктів харчування. Це компанія, яка, завдяки потужному портфелю найкращих торгових марок й професіоналізму своїх працівників, прагне стати глобальним беззаперечним лідером у харчовій галузі. Беззаперечне лідерство у харчовій галузі є місією компанії, і вона невпинно рухається до цієї мети.

Сторінки історії
Оксана Семенюк: "Сучасний керівник повинен усвідомлювати: людина має нести відповідальність за свою роботу, інакше вона не зможе підвищувати свій професійний рівень і рухати бізнес вперед"
Оксана Семенюк: "Сучасний керівник повинен усвідомлювати: людина має нести відповідальність за свою роботу, інакше вона не зможе підвищувати свій професійний рівень і рухати бізнес вперед"
Шлях "Крафт Фудз" до лідерства розпочався у 1825 році, коли швейцарець Філіп Сушард відкрив свій перший кондитерський магазин у місті Нойшатель. У 1895 році німець Йоган Якобз відкриває у Бремені спеціалізований магазин із продажу кави, чаю, шоколаду та печива. І нарешті, у 1903 році син німецьких іммігрантів Джеймс Льюїс Крафт започатковує у Чикаго оптовий продаж сиру. Бізнес трьох засновників майбутнього велетня починався з невеликих масштабів: так, з історії життя Джеймса Крафта відомо цікавий факт - за $65 він орендував фургон та старенького коня на ім'я Педді. З цього фургону він успішно продавав свою продукцію і згодом поширив сирний бізнес за межі Америки. Так у 1927 році в Європі було засновано компанію "Крафт Чіз Лтд."
Для просмотра всей статьи необходимо зарегистрироваться ‹ Логин
 ‹ Пароль

Вход | Регистрация